Dit is het fantastische team dat elke dag weer voor onze klanten klaar staat.

Job Steenland, eigenaar & directeur Van Campen & Dijkstra

Job van Campen & Dijkstra

Maak kennis met ons team! Wil je hier bij horen? Bekijk dan direct even onze vacatures.

Receptie

Dorothé Visbeek-Bonthuis
Telefoniste/receptioniste
Adviseur RegioBank
T: 0513 46 13 46
E: dorothe@vancampendijkstra.nl

Adisa Terzic-Huremovic
Telefoniste/receptioniste
Adviseur RegioBank
T: 0513 46 13 46
E: adisa@vancampendijkstra.nl

Verzekeringsadviseurs zakelijk

Ype de Haan
Verzekeringsadviseur zakelijk/RVI
T: 06 30 05 73 90
E: ype@vancampendijkstra.nl

Bert Kaspers
Verzekeringsadviseur zakelijk
T: 06 29 07 60 41
E: bert@vancampendijkstra.nl

Wiebo van der Schaaf
Verzekeringsadviseur zakelijk
T: 06 81 26 03 62
E: wiebo@vancampendijkstra.nl

Sjoerd Houwer
Verzekeringsadviseur zakelijk/RVI
T: 0513 82 09 53
E: sjoerd@vancampendijkstra.nl

Pieter Nauta
Verzekeringsadviseur zakelijk/RVI & teamleider zakelijk
T: 06 23 85 33 11
E: pieter@vancampendijkstra.nl

Relatiebeheer zakelijk

Anja de Vries
Relatiebeheer zakelijk
T: 0513 82 09 54
E: anja@vancampendijkstra.nl

Diana Bakker
Relatiebeheer zakelijk
T: 0513 82 09 55
E: diana@vancampendijkstra.nl

Marjan Wisnewski
Relatiebeheer zakelijk
T: 0513 82 09 56
E: marjan@vancampendijkstra.nl

Rudolf Wolbers
Relatiebeheer zakelijk
T: 0513 82 09 70
E: rudolf@vancampendijkstra.nl

José Bronsema-Bremer
Relatiebeheer zakelijk
T: 0513 46 13 46
E: jose@vancampendijkstra.nl

Verzekeringsadviseurs particulier

Tjeerd Joustra
Verzekeringsadviseur
T: 06 51 52 22 51
E: tjeerd@vancampendijkstra.nl

Niek Klasema
Verzekeringsadviseur particulier
T: 06 53 64 03 81
E: niek@vancampendijkstra.nl

Jacob Heida
Verzekeringsadviseur particulier
T: 06 29 07 60 47
E: jacob@vancampendijkstra.nl

Jop Richard
Specialist levensverzekeringen
T: 06 54 71 23 38
E: jop@vancampendijkstra.nl

Attje Visbeek
Commercieel manager & teamleider particulier
E: attje@vancampendijkstra.nl

Relatiebeheer particulier

Annemieke Van Campen & Dijkstra

Annemieke Dijkstra
Relatiebeheer particulier
T: 0513 46 13 46
E: annemieke@vancampendijkstra.nl

Tryntsje de Vries
Relatiebeheer particulier
T: 0513 82 09 72
E: tryntsje@vancampendijkstra.nl

Nico Terra
Relatiebeheer particulier
T: 0513 46 13 46
E: nico@vancampendijkstra.nl

Leon Bolier
Relatiebeheer particulier
T: 0513 46 13 46
E: leon@vancampendijkstra.nl

Schade afdeling

Tineke Agricola
Schadebehandelaar
T: 0513 82 09 61
E: tineke@vancampendijkstra.nl

Frank Scholten
Schadebehandelaar
T: 0513 82 09 57
E: frank@vancampendijkstra.nl

Mervin schadebehandelaar

Mervin Passial
Schadebehandelaar
T: 0513 82 09 60
E: mervin@vancampendijkstra.nl

Hypotheekadviseurs

Pieter de Leeuw
Hypotheekadviseur
T: 0513 46 13 46
E: info@vancampendijkstra.nl

Durk Venema
Hypotheekadviseur
T: 0513 46 13 46
E: durk@vancampendijkstra.nl

Roelina Bosma
Medewerker hypotheken
T: 0513 46 13 46
E: roelina@vancampendijkstra.nl

Pauline Kuiper
Hypotheekadviseur
T: 0513 46 14 46
E: pauline@vancampendijkstra.nl

RegioBank

Sietze Eelsingh
Regiobank adviseur/ Verzekeringsadviseur
T: 06 53 41 21 53
E: sietze@vancampendijkstra.nl

Tom Holtzer
RegioBank adviseur/ Verzekeringsadviseur
T: 06 37 27 20 27
E: tom@vancampendijkstra.nl

Annette Veenstra
RegioBank adviseur & verzekeringen
T: 0566 65 10 20
E: annette@vancampendijkstra.nl

Magriet Logtmeijer-Gelmers
RegioBank adviseur
T: 0512 82 09 94
E: magriet@vancampendijkstra.nl

Financiële administratie en backoffice

Sanne Alma
Financieel medewerker
T: 0513 46 13 46
E: sanne@vancampendijkstra.nl

Yolanda de Vries
Financieel medewerker
T: 0513 82 09 66
E: yolanda@vancampendijkstra.nl

Alberta Klinkenberg-Elzinga
Medewerker backoffice
T: 0513 46 13 46
E: alberta@vancampendijkstra.nl

Mia van den Berg-Kingma
Medewerker backoffice
T: 0513 46 13 46
E: mia@vancampendijkstra.nl

Roel de Jong
Officemanager
E: roel@vancampendijkstra.nl

Monique van der Wal
Backoffice medewerker
T: 0513 46 13 46
E: m.van.der.wal@vancampendijkstra.nl

IT en marketing

Pytrik de Jong
Manager Marketing
E: pytrik@vancampendijkstra.nl

Jan Eertink
IT specialist
E: jan@vancampendijkstra.nl